תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל נוף הגלילהפועל נוף הגליל
2מכבי חיפה גולדשנפלדמכבי חיפה גולדשנפלד
3מכבי סקציה מעלותמכבי סקציה מעלות
4הפועל מרום גלילהפועל מרום גליל
5מ.כ מעליאמ.כ מעליא
6בני סכניןבני סכנין

עיר מארחת: סכנין (סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני נשרעירוני נשר
2בית”ר חיפהבית”ר חיפה
3מכבי צור שלוםמכבי צור שלום
4מ.ס כפר יאסיףמ.ס כפר יאסיף
5מכבי חיפהמכבי חיפה

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל עליה כפר סבאהפועל עליה כפר סבא
2מ.ס איחוד דרום השרוןמ.ס איחוד דרום השרון
3הפועל רעננההפועל רעננה
4הפועל רעננה 2הפועל רעננה 2
5מכבי נתניהמכבי נתניה
6מכבי עמק חפרמכבי עמק חפר

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש בת חפר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל קטמון ירושליםהפועל קטמון ירושלים
2גדנע תל אביב יהודהגדנע תל אביב יהודה
3מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
4מכבי תל אביבמכבי תל אביב

עיר מארחת: ירושלים (מגרש עמק הארזים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
2הפועל מ.ס חבל מודיעיןהפועל מ.ס חבל מודיעין
3מ.ס הפועל לודמ.ס הפועל לוד
4מ.כ ירמיהו חולון 2מ.כ ירמיהו חולון 2

עיר מארחת: פתח תקווה (סירקין)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל בארי אשכולהפועל בארי אשכול
2מ.כ מכבי אשדודמ.כ מכבי אשדוד
3עירוני קרית גת 2עירוני קרית גת 2
4עירוני קרית גתעירוני קרית גת
5מ.כ מכבי אשקלוןמ.כ מכבי אשקלון
6בני אילתבני אילת

עיר מארחת: קרית גת (מגרש קרית גת חדש)

לוח משחקים

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

לוח משחקים

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1בני סכניןבני סכנין
2הפועל נוף הגלילהפועל נוף הגליל
3הפועל חיפההפועל חיפה
4מ.כ מושב חוסן יהודה אדרימ.כ מושב חוסן יהודה אדרי

עיר מארחת: סכנין

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.כ נוה-יוסףמ.כ נוה-יוסף
2מכבי עירוני קרית אתאמכבי עירוני קרית אתא
3מ.ס כדורגל שפרעםמ.ס כדורגל שפרעם
4הפועל חוף הכרמלהפועל חוף הכרמל

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפהמכבי חיפה
2מ.ס קרית יםמ.ס קרית ים
3הפועל תרשיחאהפועל תרשיחא
4הפועל טירת כרמלהפועל טירת כרמל

עיר מארחת: קרית ים

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני נשרעירוני נשר
2הפועל מעגן מיכאלהפועל מעגן מיכאל
3מ.ס כפר יאסיףמ.ס כפר יאסיף
4הפועל רמות מנשה מגידוהפועל רמות מנשה מגידו

עיר מארחת: קיבוץ מעגן מיכאל

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפה גולדשנפלדמכבי חיפה גולדשנפלד
2אחי ביר אלמכסוראחי ביר אלמכסור
3מכבי צור שלוםמכבי צור שלום
4בית”ר חיפהבית”ר חיפה

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפרמכבי עמק חפר
2מ.ס איחוד דרום השרוןמ.ס איחוד דרום השרון
3הפועל אורניתהפועל אורנית
4מ.ס קדימה צורןמ.ס קדימה צורן
5הפועל עליה כפר סבאהפועל עליה כפר סבא
6מ.כ בנימינהמ.כ בנימינה

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש בת חפר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל רעננההפועל רעננה
2מכבי נתניהמכבי נתניה
3הפועל לב השרוןהפועל לב השרון
4מ.כ אריאלמ.כ אריאל

עיר מארחת: נתניה (שפירא סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
2הפועל תל-אביבהפועל תל-אביב
3מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
4הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
5הפועל קטמון ירושליםהפועל קטמון ירושלים

עיר מארחת: ירושלים (מגרש עמק הארזים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני קרית גתעירוני קרית גת
2מכבי עירוני שדרותמכבי עירוני שדרות
3מ.כ מכבי אשקלוןמ.כ מכבי אשקלון
4בני אילת 2בני אילת 2

עיר מארחת: קרית גת

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני קרית גת 2עירוני קרית גת 2
2מ.כ גן יבנהמ.כ גן יבנה
3בני אילתבני אילת
4מכבי הבשורמכבי הבשור

עיר מארחת: קרית גת

נערים ג גמר איזורי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

נערים ג גמר ארצי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1בני סכניןבני סכנין
2הפועל גליל עליוןהפועל גליל עליון
3מכבי חיפה גולדשנפלדמכבי חיפה גולדשנפלד
4מ.ס כפר יאסיףמ.ס כפר יאסיף

עיר מארחת: סכנין (סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.כ נוה-יוסףמ.כ נוה-יוסף
2מכבי צור שלוםמכבי צור שלום
3הפועל רמות מנשה מגידוהפועל רמות מנשה מגידו
4בית”ר חיפהבית”ר חיפה

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפהמכבי חיפה
2הפועל חוף הכרמלהפועל חוף הכרמל
3מ.ס קרית יםמ.ס קרית ים
4מכבי סקציה מעלותמכבי סקציה מעלות

עיר מארחת: קרית ים

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני נשרעירוני נשר
2מ.כ קרית חייםמ.כ קרית חיים
3הפועל טירת כרמלהפועל טירת כרמל
4מכבי עירוני קרית אתאמכבי עירוני קרית אתא

עיר מארחת: קרית חיים (מגרש בית נגלר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפרמכבי עמק חפר
2הפועל רעננההפועל רעננה
3הפועל לב השרוןהפועל לב השרון
4הפועל עליה כפר סבאהפועל עליה כפר סבא
5מכבי כפר סבאמכבי כפר סבא
6מ.ס איחוד דרום השרוןמ.ס איחוד דרום השרון

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש גבעת חיים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפר 2מכבי עמק חפר 2
2מכבי נתניהמכבי נתניה
3הפועל רעננה 2הפועל רעננה 2
4מ.כ בנימינהמ.כ בנימינה

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש בת חפר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביבמכבי תל אביב
2הפועל תל-אביב צפוןהפועל תל-אביב צפון
3מ.כ גני תקווהמ.כ גני תקווה
4מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
5הפועל קטמון ירושליםהפועל קטמון ירושלים
6מ.ס קדימה צורןמ.ס קדימה צורן

עיר מארחת: גני תקווה

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
2הפועל תל-אביבהפועל תל-אביב
3הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
4הפועל מ.ס חבל מודיעיןהפועל מ.ס חבל מודיעין
5מ.ס הפועל לודמ.ס הפועל לוד
6גדנע תל אביב יהודהגדנע תל אביב יהודה

עיר מארחת: לוד

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.כ גן יבנהמ.כ גן יבנה
2עירוני קרית גתעירוני קרית גת
3בני אילתבני אילת
4עצמה באר שבעעצמה באר שבע

עיר מארחת: קרית גת (מגרש קרית גת חדש)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני קרית גת 2עירוני קרית גת 2
2בני אילת 2בני אילת 2
3מכבי עירוני שדרותמכבי עירוני שדרות
4מ.כ מכבי אשדודמ.כ מכבי אשדוד

עיר מארחת: קרית גת (מגרש קרית גת חדש)

נערים ג גמר איזורי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

נערים ג גמר ארצי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1בני סכניןבני סכנין
2מ.כ כבבירמ.כ כבביר
3הפועל תרשיחאהפועל תרשיחא
4בית”ר חיפהבית”ר חיפה

עיר מארחת: סכנין (סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפה גולדשנפלדמכבי חיפה גולדשנפלד
2מכבי צור שלוםמכבי צור שלום
3מ.כ מעליאמ.כ מעליא
4מ.ס כדורגל שפרעםמ.ס כדורגל שפרעם

עיר מארחת: צור שלום

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני נשרעירוני נשר
2מכבי עירוני קרית אתאמכבי עירוני קרית אתא
3הפועל חוף הכרמלהפועל חוף הכרמל
4מ.כ נוה-יוסףמ.כ נוה-יוסף

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.כ קרית חייםמ.כ קרית חיים
2הפועל רמות מנשה מגידוהפועל רמות מנשה מגידו
3הפועל מעגן מיכאלהפועל מעגן מיכאל
4מ.ס כפר יאסיףמ.ס כפר יאסיף

עיר מארחת: קיבוץ מעגן מיכאל

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפרמכבי עמק חפר
2מכבי חיפהמכבי חיפה
3מכבי כפר סבא 2מכבי כפר סבא 2
4מ.ס איחוד דרום השרוןמ.ס איחוד דרום השרון

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש גבעת חיים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפר 2מכבי עמק חפר 2
2הפועל רעננההפועל רעננה
3מ.כ אריאלמ.כ אריאל
4הפועל לב השרוןהפועל לב השרון

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש גבעת חיים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי נתניהמכבי נתניה
2הפועל עליה כפר סבאהפועל עליה כפר סבא
3מכבי כפר סבאמכבי כפר סבא
4מ.כ בנימינהמ.כ בנימינה

עיר מארחת: נתניה (שפירא סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביבמכבי תל אביב
2הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
3בית”ר עירוני מעלה אדומיםבית”ר עירוני מעלה אדומים
4הפועל קטמון ירושליםהפועל קטמון ירושלים
5מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
6מ.ס קדימה צורןמ.ס קדימה צורן

עיר מארחת: פתח תקווה (סירקין)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1גדנע תל אביב יהודהגדנע תל אביב יהודה
2מ.ס רמלהמ.ס רמלה
3הפועל אזורהפועל אזור
4מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
5הפועל מ.ס חבל מודיעיןהפועל מ.ס חבל מודיעין
6מ.כ גני תקווהמ.כ גני תקווה

עיר מארחת: רמלה (מגרש ג'רסי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.כ גן יבנהמ.כ גן יבנה
2מ.כ מכבי אשקלוןמ.כ מכבי אשקלון
3מכבי עירוני שדרותמכבי עירוני שדרות
4עירוני קרית גתעירוני קרית גת

עיר מארחת: קרית גת (מגרש קרית גת חדש)

נערים ג גמר איזורי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

נערים ג גמר ארצי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1בני סכניןבני סכנין
2מכבי חיפה 3מכבי חיפה 3
3עירוני נשרעירוני נשר
4מכבי צור שלום 2מכבי צור שלום 2

עיר מארחת: סכנין (סינטטי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל רמות מנשה מגידוהפועל רמות מנשה מגידו
2מכבי עירוני קרית אתאמכבי עירוני קרית אתא
3מ.כ קרית חייםמ.כ קרית חיים
4מ.ס כפר יאסיףמ.ס כפר יאסיף

עיר מארחת: בית נגלר

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפהמכבי חיפה
2מ.כ נוה-יוסף 2מ.כ נוה-יוסף 2
3הפועל חוף הכרמלהפועל חוף הכרמל
4מכבי צור שלוםמכבי צור שלום

עיר מארחת: חיפה (קצף)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי חיפה גולדשנפלדמכבי חיפה גולדשנפלד
2בית”ר חיפהבית”ר חיפה
3מ.כ נוה-יוסףמ.כ נוה-יוסף
4הפועל מעגן מיכאלהפועל מעגן מיכאל

עיר מארחת: חיפה (אתוס)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפרמכבי עמק חפר
2מכבי נתניה 2מכבי נתניה 2
3הפועל רעננההפועל רעננה
4מכבי כפר סבאמכבי כפר סבא
5מ.כ אריאלמ.כ אריאל
6מ.כ בנימינהמ.כ בנימינה

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש גבעת חיים)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי עמק חפר 2מכבי עמק חפר 2
2הפועל רעננה 2הפועל רעננה 2
3מכבי נתניהמכבי נתניה
4הפועל עליה כפר סבאהפועל עליה כפר סבא

עיר מארחת: עמק חפר (מגרש בת חפר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
2הפועל מ.ס חבל מודיעיןהפועל מ.ס חבל מודיעין
3הפועל תל-אביב צפוןהפועל תל-אביב צפון
4הפועל קטמון ירושליםהפועל קטמון ירושלים
5מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
6גדנע תל אביב יהודהגדנע תל אביב יהודה

עיר מארחת: תל אביב (וולפסון)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
2מ.כ מכבי אשדודמ.כ מכבי אשדוד
3הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
4מ.ס רמלהמ.ס רמלה

עיר מארחת: רמלה (מגרש ג'רסי)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1עירוני קרית גתעירוני קרית גת
2בית”ר עירוני מעלה אדומיםבית”ר עירוני מעלה אדומים
3הפועל פתח תקוה 2הפועל פתח תקוה 2
4הפועל תל-אביבהפועל תל-אביב

עיר מארחת: קרית גת (מגרש קרית גת חדש)

נערים ג גמר איזורי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

נערים ג גמר ארצי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

תוצאות

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1מ.ס כדורגל שפרעםמ.ס כדורגל שפרעם
2איחוד צעירי אכסאלאיחוד צעירי אכסאל
3מ.כ כבבירמ.כ כבביר
4בית”ר חיפהבית”ר חיפה
5מ.כ קרית חייםמ.כ קרית חיים
6בני סכניןבני סכנין

עיר מארחת: קרית חיים (בית נגלר)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל פתח תקוההפועל פתח תקוה
2מכבי כפר סבאמכבי כפר סבא
3מכבי נתניהמכבי נתניה
4מ.כ בנימינהמ.כ בנימינה

עיר מארחת: פתח תקוה (סירקין)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1גדנע תל אביב יהודהגדנע תל אביב יהודה
2מ.כ ירמיהו חולוןמ.כ ירמיהו חולון
3מכבי תל אביבמכבי תל אביב
4הפועל תל-אביבהפועל תל-אביב

עיר מארחת: רמת גן (מגרש אימונים ליד איצטדיון רמת גן)

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות
1הפועל תל-אביב צפוןהפועל תל-אביב צפון
2מכבי תל אביב 2מכבי תל אביב 2
3הפועל מ.ס חבל מודיעיןהפועל מ.ס חבל מודיעין
4מ.כ גני תקווהמ.כ גני תקווה

עיר מארחת: חבל מודיעין (מגרש כפר בן שמן)

נערים ג גמר איזורי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות

נערים ג גמר ארצי

Noקבוצהמשנצתהפזכחו+/-נקודות