אחת המדינות הגדולות במרכז אירופה, הגובלת מצפונה בים הצפוני, בדנמרק, ובים הבלטי; במזרחה בפולין ובצ’כיה; בדרומה באוסטריה ובשווייץ ובמערבה היא גובלת בצרפת, בלוקסמבורג, בבלגיה ובהולנד. נהרות הריין, האלבה והדנובה חוצים את שטחה.

גרמניה  היא אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם והטיול בה יזמן לכם שלל אפשרויות לטיולים וחופשות מסוגים שונים. תוכלו לטייל בין בין שמורות הטבע והנופים של גרמניה האדירה, בהם איזור היער השחור- יעד פופולרי מאוד עבור טיולי משפחות, אך גם ביקור בעריה הגדולות, המפוארות והיפות של גרמניה יספקו לכם חוויה תרבותית והיסטורית מרתקת.

נבחרת הכדורגל של גרמניה היא אחת מנבחרות הכדורגל הטובות בעולם, כשלזכותה ארבע זכיות בגביע העולם בכדורגל.

ברלין

ברלין, עיר הבירה של גרמניה, הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה. כבירת גרמניה במלחמת העולם השנייה, היא ניזוקה קשות ונקרעה לשניים, אך חידשה את עצמה בצורה נפלאה, עם נפילתה של החומה בסוף שנות השמונים.

כיום, היא אחת הערים העשירות והמגוונת ביותר מבחינה תיירותית. כל אחד ימצא בה תחום עניין שונה, החל מאינספור מוזיאונים, דרך אתרי מורשת יהודית, ועד מרכזי קניות ובילוי מכל הסוגים והמינים, כולל חיי הלילה של ברלין הידועים והמוכרים. בנוסף ניתן למצוא בברלין שפע של שווקים, מסעדות ואטרקציות, גני חיות, אולמות קונצרטים ואופרות. שפע של חוויות קורצות למטייל מכל פינה בברלין.

כל השנה

כל השנה

מידע חשוב

שפה

גרמנית

חשמל

שקע אירופאי בעל שני פינים

מטבע

יורו EUR

זמן טיסה

כ- 4 שעות

לפרטים והרשמה