אנגליה היא חלק מהממלכה המאוחדת של בריטניה והגדולה מבין המדינות המרכיבות אותה, מונה  63 מיליון תושבים והינה אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם, בכל שנה ובמהלך כל השנה. עבור התייר היא חוויה מגוונת ומעניינת המשלבת היסטוריה, נופים, פעילויות, נופש והמון תרבות. מלבד הבירה לונדון, כדאי לטייל בצפון על נופיו הירוקים וערי האוניברסיטה העתיקות, בדרום בו אינספור ערי חוף מקסימות, באזור האגמים, שהוא האיזור הירוק והנעים ביותר ובעוד חבלי ארץ במדינה היפה הזו.

לתרבות הענפה גם תפקיד חשוב בהיותה של אנגליה מעצמת תיירות. היא סמל לאיכות בזכות ההומור הבריטי המפורסם, השפה האוניברסאלית, התיאטרון ותרבות המוזיקה.

לונדון

עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר באנגליה. היא שוכנת על נהר התמזה ומתגוררים בה למעלה מ-15 מיליון תושבים.  היא עיר בת 2,000 שנים, שהספיקה להיחרב עד היסוד ולהיבנות מחדש אין ספור פעמים, והיא הגדולה באירופה היום.

לונדון היא עולם ומלואו, עיר שניתן לשוב ולבקר בה, ועדיין לא לשבוע מכל הטוב שהיא מציעה – היסטוריה עשירה, תרבות ברמה גבוהה, אופנה, ביניינים היסטוריים, ארמונות מפוארים, כנסיות וקתדרלות, מוזיאונים בכל תחום אפשרי, בילויים ואירועים, קניות לכל כיס, ולא מעט ניחוח מלכותי.

כל השנה

כל השנה

מנצ'סטר

מנצ’סטר היא אחת הערים הגדולות באנגליה והעיר השנייה המתויירת באנגליה, אחרי לונדון. היא מהווה מרכז תרבותי חשוב והכירה לעולם אמנים ידועי שם, בעיקר להקות וזמרים, שהצליחו רבות מאז. מדובר בעיר יפה, עם שפע של מבנים מרשימים, גלריות ומוזיאונים מעניינים אשר יהיו מנת חלקם של שוחרי התרבות המבקרים בעיר. גם חובבי הספורט ירגישו בבית, שכן העיר היא ביתה של אחת מקבוצות הכדורגל המפוארות בעולם, מנצ’סטר יונייטד.

כל השנה

כל השנה

מידע חשוב

שפה

אנגלית

חשמל

שקע בריטי מסוג C, D ובעיקר G

מטבע

לירה שטרלינג GBP

זמן טיסה

כ-5 שעות

לפרטים והרשמה