לוגו-איגוד-מאמני-הכדורגל-בישראל-01
SoccerSTARS Logo

2020 MILAN COACH EXPERIENCE

השתלמות המאמנים והתוכנית המקצועית נבנתה במיוחד למאמנים ישראלים לפי דרישה של סוקרסטארס בשיתוף פעולה עם MILAN ACADEMY ותתקיים בשנה השניה ברציפות במילאנו.

בית הספר להשתלמויות והכשרת מאמנים שעובדים במחלקת הנוער של מילאן ובבתי הספר לכדורגל.
המטרה של MILAN ACADEMY  היא לקבוע ההנחיות עבודה, תכניות טכניות ולספק את כל החומר החינוכי בהשתלמויות וההכשרה של מעל 1000  מאמנים שעובדים על בסיס יומי ב-90 בתי הספר לכדורגל באיטליה.

​ההשתלמות תתקיים בין התאריכים 9-13/5/2020 והרישום יהיה פתוח רק למאמנים הרשומים באיגוד המאמנים.

המאמנים הישראלים ילונו במלון במילאנו ויעבירו יומיים ההשתלמות במחלקת הנוער של המועדון כאשר מפגש הפתיחה יהיה במטה של המועדון CASA MILAN וישלב ביקור במוזיאון של המועדון וארוחת צהריים מיוחדת.

במידה ומשחק הליגה בין מילאן לאטאלנטה ישובץ בזמן ימי ההשתלמות (כרגע מתוכנן ל10/5/20) אז המשלחת תתארח באיצטדיון הסן סירו ותצפה במשחק היוקרתי מהליגה האיטלקית.

בזמן החופשי של המאמנים תהיה להם אפשרות להנות ממרכז העיר מילאנו ומסיור הכדורגל המיוחד של MILAN FOOTBALL TOUR שמוקדש כולו להיסטורית הכדורגל של מילאן ואינטר.

השתלמות המאמנים תהיה בליווי צוות של סוקרסטארס הדובר איטלקית ועברית והתוכן בהשתלמות יתקיים באנגלית.

השתלמות מאמנים בוינגייט 21/07/2019

ההשתלמות תתקיים בשיתוף פעולה עם בית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט כחלק ממחנה האימונים מילאן ג’וניור קאמפ שמתקיים בישראל כל קיץ ושיתוף הפעולה בין סוקרסטארס לאקדמיה של מילאן.

ההשתלמות בראשות מאורו ברטוני (Mauro Bertoni), מאמן ראשי באקדמיה של מילאן ואחראי על 8 אקדמיות של מילאן בעולם ובעל ניסיון בינלאומי עשיר כמאמן באקדמיה. מאורו מאמן משנת 2000 ובעל תעודת UEFA A ופאביו ואנוני (Fabio Vanonni) מנהל האקדמיה של מילאן בערב הסעודית ומאמן ראשי באקדמיה עם ניסיון בינלאומי במחלקות נוער שונות באיטליה כמאמן וניסיון עשיר כשחקן פעיל.

נושאי ההשתלמות היו: פיתוח טכני לילדים | פיתוח טכני/טקטי לנערים | גילוי ופיתוח כישרונות.

בחודש נובמבר 2019 נקיים השתלמות במילאנו בזמן פגרת הנבחרות, אתם מוזמנים להצטרף וללמוד מהטובים ביותר.

פאביו ואנוני (Fabio Vannoni)

מאורו ברטוני (Mauro Bertoni)